Ortamlar da yaşar

Faik Pasha Hotels Beyoğlu açılalı neredeyse 10 yıl oldu. Gündemi hiç durulmayan bir ülkede ve İstanbul gibi bir metropolde bulunmak hem ülke, hem dünya gündeminin anında etkilediği bir iş yürütmek anlamına da geliyor.

Ancak oteller de evler gibi her gün tozu alınmaz ise, çıkan arızalar giderilmez ise, güncel tutulmaz ise örneğin pandemi döneminde seyrekleşen misafir girişleri ve çıkışları ilk günkü şevkle , aynı profesyonellikle yapılmaz ise “bu yıldız” parlaklığını yitirir, ışığı solar adeta.

Tüm zor günlerde aynı ekiple fırtınaları aşmak, devamlılık, istikrar Faik Pasha Hotels Beyoğlu’nu bilinen, güvenilen, merak edilen bir “designhotel” haline getirdi. Ortamın, tutumların, sistemin dizaynı odaların dizaynı ile bir bütün oluşturuyor.

Bu gün geçmiş yıllardaki uzak Doğu seyahatlerimden aldığım ve mahallemiz Çukurcuma’dan topladığım objelerin bulunduğu köşede duvar rengini değiştirdik, ertesi gün yerleştirmeyi Siber Becanoğlu’ yapmış , bana fotoğrafını gönderdi , çok beğendim.

Otelin 360 derece tour larını Facebook’ta paylaştım, bir arkadaşımla izledik, çekyatların rengi harika ama biraz modası geçmiş diye düşündük, şimdi sırada superiortriple odalardaki çekyatları daha tarz bir hale getirme projemiz var.

Amaç bir yandan misafiri sarıp sarmalayan, bir dili olan ama aynı zamanda da konforlu bir “ designhotel” yaratmak, yaşatmak.

Su bazlı boya ile koridoru kokutmadan boyadık

1 Review

Write a Review

BOOK NOW